Kruvaze perde modeli son zamanların en çok beğenilen ve satan perde modellerindendir. En çok fransız dantel işlemelerin kullanıldığı bu perde modellerinde, tül mekanizmaya monte edilerek, iki kanat halinde dikilmektedir. Mekanizmanın ipleri ile açma kapama işlemi yapılmaktadır.


Şık görünüşü  itibariyle evinizin tüm odaları için uyumlu bir model  olabilir diyebiliriz.  Kruvaze perdeler sağdan ve soldan çekilen mekanizmalı veya manuel  bağlamalı olarak kullanılabilen perde türlerindendir.  Kruvaze perdelerde genel olarak markuzed  brode , vual, ipek, krep ve ya greg dantel tülleri yumuşak dokulu olduklarından daha çok kullanılmaktadır.


M2 si küçük olan ve eşyası yoğun olan alanlarda Düz tül duvardan duvara çok yalın bir dekorasyon oluşturacağından bu tür alanlarda Kruvaze perdelerin  kullanılması önerilmektedir. Bu tür mekanlarda Yan fon kullanılmadan da şıklığını bozmamasından küçük alanlarda daha çok tercih edilmektedir.  


Kruvaze perdeler genel olarak yatak odaları ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Kruvaze perdeler ip perde, boncuk ve çeşitli perde yan aksesuarları ile şekillendirilebilir. Kruvaze Perde Modellerinin Fiyatları ölçüsüne ve tül çeşidine göre farklılık gösterir. En uygun fiyatlı perde tasarımı için hemen arayın .Ücretsiz ve keşif montaj hizmetlerimizden faydalanmak ve size en uygun Kruvaze Perdesi fiyatlarını ve Kruvaze Perde Çeşitleri için Satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kruvaze perde ölçüsü nasıl alınır.

Kruvaze perde de duvar boşlukları , camın tam ortalanabilmesi çok önemlidir. Eğer camınızın yan kenarlarındaki mesafe birbirine eşit değil ise  kruvaze  perdenin duvardan duvara yapılması önerilmez. Üst üste binecek orta kısmının camın tam ortasına gelmesi ve eşit uzunlukta olmasına özen gösterilmelidir.  Bu tür duvarlarda camdan duvar arasında yeterli boşluk var ise max. 50 cm çıkacak şekilde planlama yapılmasını öneriyoruz.  Kruvaze perde yapımında düzgün ölçü alınması çok önemlidir.

Kruvaze Perdesi nasıl temizlenir.

Kruvaze Perde Temizleme ile ilgili tüm detayları www.stortemizleme.net sitemizden inceleyebilirsiniz..

 

 

ANASAYFA
Yandex.Metrica